TOKİ'de Konutlar Teslim Ediliyor

Yozgat’ta yılan hikayesine dönen Mutafoğlu Mahallesindeki 4'ncü etap Toki Konutlarında sona gelindi. Yüklenici firma Cuma gününden itibaren evleri hak sahiplerine teslim edecek.
Yayınlanma tarihi: 13 Ekim 2015, Salı günü, saat: 09:22

Yozgat’ta TOKİ tarafından yaptırılan 4'ncü etap konutların teslimine Cuma gününden itibaren başlanacak. Mutafoğlu Mahallesinde yılın hikayesine dönen 4'ncü etap TOKİ Konutlarına hak sahipleri taşınmaya başlayacak.

Pak-İş Firma yetkilileri  İhsan Polat ve Şükrü Yozgatlı, konutların son durumu hakkında bilgi verdiler. Firma yetkilileri, Bakan Bekir Bozdağ ve Milletvekili Yusuf Başer’in büyük çaba ve gayretleri ile konutların hak sahiplerine teslim edileceğini bildirdi.

Firma yetkilisi İhsan Polat, “Bakanımızın ve milletvekilimizin çalışmaları sayesinde bitmesi daha uzun zaman sürecek bu konutları sahipleri ile buluşturacağız. Pak-İş olarak Toki konutlarının alçı boya işlerini, dış cephesini, su tesisat işlerini, mekanik işlerini, kalorifer sistemini, iç ve dıştaki demir işlerinin tamamını yaptık. Bizim bu işleri yapmamızdan daha önemlisi aradaki kopukluğu Toki, belediye, birde asıl müteahhit arasındaki iletişimi sağladık. TOKİ, belediye ve şantiye arasında bir bağlantı kurduk. Firmamızın sağladığı iletişim sonrasında işler daha hızlı yürüdü ve teslimat safhasına geldi. Aksi takdirde hak sahipleri konutlarını daha uzun bir zaman sonra teslim alacaklardı. Cuma gün ki açılışta programlarında herhangi bir aksilik olmaması durumunda TOKİ başkanı, sayın bakanımız, milletvekilimiz, valimiz ve belediye başkanımız da bulunacaklar. 15 blok tamamen hazır durumda ve teslimatları yapılacak kalan 4 blokta ise asansörlerin ince ayarları yapılacak daha sonra o blokları da teslim edeceğiz. Bu arada bu 4 bloğunda asansör yapım çalışmaları devam ediyor. Cuma gününe yetiştiği takdirde bu bloklarında teslimini yapacağız. Asansörü ayarlanacak olan bloklarda da hak sahipleri oturabilir fakat sadece asansörü kullanamazlar.

Okulda bulunan bazı eksikler var. Sonradan çıkan elektrik işleri mevcut. Bilgisayar sınıflarında bazı eksikler var. Okulun dış cephesinde bazı çalışmalar yapacağız. 2'nci dönem de okulda hizmet vermeye başlayacak” dedi.

Etiketler: toki   yozgat   konut  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki