TOKİ Parkı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

13 bin metre karelik büyük bir alan üzerine kurulan, ferah, çocuklar için oyun alanları , spor alanları, yürüyüş yolları, vatandaşların aileleriyle birlikte zaman geçirmeleri için kamelyalar, park içerisinde hizmet veren büfe ile TOKİ Parkı vatandaşların kullanımına açıldı.
Yayınlanma tarihi: 06 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 08:52

Akdağmadeni İlçesinde hizmete açılan parklar göz kamaştırıyor. Akdağmadeni Belediyesi tarafından düzenlenen TOKİ parkı ise 7’den 70’e her kesime hitap ediyor.

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, ilçede her türlü ihtiyaca cevap verecek planlama yaptıklarını söyledi. Başkan Daştan vatandaşların yaz mevsiminde kullanmaları amacıyla park ve bahçelere ağırlık verdiklerinin altını çizerek, TOKİ parkının yoğun ilgi görmesinin de kendilerini memnun ettiğini ifade etti. 

Başkan Daştan, 13 bin metre karelik büyük bir alan üzerine kurulan park içerisinde, çocuklar için oyun alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, vatandaşların aileleriyle birlikte zaman geçirmeleri için kamelyalar ve büfenin bulunduğunu ve parkın ferah bir ortam oluşturduğunu belirterek, vatandaşları sıcak bir ortamda ağırladıklarını ifade etti.

Başkan Daştan, “Zaman geçtikçe eskiler doğal olarak unutuluyor. TOKİ bölgesinin bulunduğu alan ilçemizin çöplerinin döküldüğü bir alan olarak gözlerden uzak, şuanda yapılan yatırımların aklımıza gelmeyeceği bir bölgeydi. Ama şimdi 712 konutun üstünde bulunduğu 13 bin metre karelik doğayla bütünlüğü sağlayan donanımlı bir park ve sürekli büyümeye ve gelişmeye müsait bir mahalle duruma getirildi. Dönüşüm ve büyük bir gelişim ilçemizin her bölgesinde ortaya çıkıyor” diye konuştu. 

Etiketler: akdağmadeni   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki