Ticaret Borsasından, Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Yozgat Ticaret Borsası tarafından ihtiyaç sahibi 5 bin 600 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 11 Ekim 2016, Salı günü, saat: 19:55

Ticaret Borsası tarafından il merkezinde bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere 30 bin Türk Lirası değerinde kırtasiye yardımı yapıldı.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erkekli ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere içerisinde çeşitli ebatlarda defter, kalem, boyama kalemi, silgi ve kalem tıraş gibi ürünlerin yer aldığı kırtasiye malzemelerinin bulunduğu kolilerin bir bölümünü okul müdürlerine teslim ederken, bir bölümünü de bizzat ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdı.

Erkekli; “Borsamız her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale getirmiş olduğu ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik kırtasiye yardımlarını sürdürüyor. Bugün de 600 ihtiyaç sahibi öğrenciye verilmek üzere Borsamız tarafından kırtasiye malzemeleri hazırlandı. Okul müdürlerimizden ricam bizlere okullarında bulunan ihtiyaç sahibi öğrencileri belirlemeleri yeterli olacaktır. Eğitim bizim için her şeyden önemlidir. Tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki