Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na taziye ziyaretleri sürüyor.

Geçtiğimiz hafta annesi Solmaz Hisarcıklıoğlu'nun hayatını kaybetmesinin ardından başlayan taziye ziyaretlerinin en geniş kapsamlısını Yozgat yaptı. Yozgat Ticaret Borsası üyeleri 200 kişilik bir heyetle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na taziye ziyaretinde bulundu. 

HİSARCIKLIOĞLU KAPIDA KARŞILADI 
TOBB Genel Merkezi binasında gerçekleşen ziyarette, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu borsa üyelerini kapıda karşılayarak tüm üyelerle tek tek tokalaştı, üyelerde Hisarcıklıoğlu'na başsağlığı dileklerini ilettiler.  Yozgat Ticaret Borsası Mehmet Erkekli'de Hisarcıklıoğlu'na üzüntülerini iletip, başsağlığı dileklerinde bulundu. 

YOZGAT'TAN BÜYÜK KATILIM
Yozgat Ticaret Borsası'nın 200'e yakın üyesi ile düzenlediği taziye ziyareti Hisarcıklıoğlu'nu derinden etkilediği gözlemlendi. Yozgat'a her zaman büyük önem veren, her zaman Yozgat STK'larının yanında olduğunu gösteren Hisarcıklıoğlu'nun taziye ziyaretinde Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli ile yakından ilgilendiği görüldü.  

ZİYARETTEN MEMNUN KALDI
Ziyarette katılımcılara ikramlar yapıldıktan sonra Kur'an-ı Kerim okunup, hep bir ağızdan dualar edildi. Ziyaret öncesi Yozgat Ticaret Borsası üyelerini kapıda karşılayan TOBB başkanı ziyaret sonunda da yine kapıda tek tek tokalaşarak uğurladı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun memnuniyetinin yüzüne yansıdığı görüldü.