Teröristler insanlığın düşmanıdır

Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşgun, Hakkari'nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.
Yayınlanma tarihi: 08 Eylül 2015, Salı günü, saat: 09:16

Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşgun, pkk'lı teröristlerce Dağlıca'da gerçekleştirilen mayınlı saldırı ve sonrasında çıkan çatışmada askerlerimizin şehit düşmesine neden olan terör saldırılarını lanetlediklerini ifade etti.

Coşgun, "Terör ve teröristleri lanetliyor ve kınıyoruz. Yapılan terör eylemleriyle hak aranmayacağını, bunun sonucunun cinayet olduğunu defalarca söyledik. Bunu yapanlar insanlığın düşmanıdır" dedi.

Coşgun, "İnsanlarımızın canına kasteden, gözü dönmüş terör örgütünün sonu elbet bir gün gelecektir. İnsanımıza düşen sağduyulu olmaktır. Kardeş kanının dökülmesine son verilmesi gerekiyor. Biz bunların üstesinden gelecek kadar büyük bir milletiz. Acımız büyük, yüreğimiz yanıyor. Vatandaşlarımızın huzur ve selamet içinde yaşayabilmeleri için, birlik ve beraberliğimizin adına canlarını feda eden şehitlerimizin değerini, bu milletin yüreğindeki yerini kelimelere dökebilmek mümkün değil. Acımız çok büyük. Şehitlerimizin kanı asla yerde kalmayacaktır. Menfur olayda şehit düşen kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Tüm şehit ailelerinin ve milletimizin başı sağ olsun, Allah sabır versin."

Etiketler: eyüp çoşkun  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki