Terör bütün partilerin sorunu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Terör, Türkiye’de sadece AK Parti'nin veya başkaca bir partinin sorunu değil bütün partilerin sorunu'' dedi.
Yayınlanma tarihi: 07 Ekim 2015, Çarşamba günü, saat: 09:34

İçişleri Bakanı Selami Altınok, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ile Yozgat’ın Yerköy ilçesinde ''Yerköy Polis Merkez Amirliği Temel Atma ve Narkotim Göreve Sevki" törenine katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, törende terörle mücadelenin, terörün sonu gelene kadar kararlı ve etkin bir biçimde sürdürüleceğini kaydetti.

Terör örgütü silahları bırakıp üzerine beton dökene kadar, mücadelenin kesintisiz devam edeceğini belirten Bozdağ, şöyle konuştu:

"Türkiye Cumhuriyeti Devleti, PKK terör örgütü dahil nice terör örgütleriyle bugüne kadar mücadele etmiş, hiçbir terör örgütü kendi emellerine ulaşamadığı gibi kendilerini maşa gibi kullanan uluslararası ve diğer karanlık güçlerin hiçbirisi emeline ulaşamamıştır. Bundan sonra da ulaşamayacaktır. Devletimizin ve milletimizin büyüklüğü, birliği, dirliği, kararlılığı bütün tuzakları yok etmeye fazlasıyla yetecektir. Terör örgütünün esas hedeflerinden biri de milletimizin huzurunu, birliğini, dirliğini, kardeşliğini bozmak, bombalamaktır. Atılan her bombanın, yapılan her eylemin bir amacı da sadece eylemin olduğu yeri değil, Türkiye’nin bütün illerini, ilçelerini, beldelerini köylerini karıştırmak, insanlarımızın birbirine sevgisi, saygısı, kardeşlik duygusu azalarak bakmasını temin etmektir."

"Terör bütün partilerin sorunudur''
Terörün sadece AK Parti'nin değil, bütün siyasilerinin ortak sorunu olması gerektiğine işaret eden Bozdağ, o nedenle her terör saldırısının birliğe, dirliğe ve kardeşliğe daha çok sahip çıkmaya zorlaması gerektiğini dile getirdi.

Teröre karşı Türkiye’nin ve Türk milletinin birliğini, dirliğini zedeleyecek eylem ve söylem içerisinde bulunanların terör örgütlerinin emellerine hizmet ettiklerinin altını çizen Bozdağ, "Terör, Türkiye’de sadece AK Parti'nin veya başkaca bir partinin sorunu değil bütün partilerin sorunu. Bu terör Türkiye’de sadece Yozgat’ın, Diyarbakır’ın değil 81 ilin tamamının ortak sorunudur. Terör sadece belli sayıda insanın, belli bölgedeki insanın değil 78 milyon Türk milletinin ortak sorunudur" ifadelerini kullandı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki