TEOG’da Başarılı Olan Öğrencilere Bisiklet

Yerköy Kaymakamlığı tarafından TEOG sınavında başarı elde eden 80 öğrenciye 80. Yıl Ortaokulu'nda gerçekleşen törenle bisikletler dağıtıldı.
Yayınlanma tarihi: 15 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 11:32

Yerköy Kaymakamlığı tarafından TEOG sınavında başarı elde eden 80 öğrenciye 80. Yıl Ortaokulu'nda gerçekleşen törenle bisikletler dağıtıldı. 

80. Yıl Ortaokulunda düzenlenen Bisiklet dağıtım töreni ve karne törenine Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, öğretmen ve öğrenciler ve Veliler katıldı.

Kaymakam Şengök,TEOG sınavında ilçede ve beldelerdeki 80 öğrenciye bisiklet dağıtıldığını TEOG sınavında başarı gösteren 80 öğrencimize bugün burada bisiklet dağıtmak üzere toplanmış bulunmaktayız. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla alınan bu bisikletler, her okuldan belirli sayılarda belirlenen ve TEOG da başarı gösteren öğrencilerimize dağıtıyoruz. 

Konuşmaların ardından protokol üyeleri öğrencilere bisikletlerini verdi.

KARNELER DAĞITILDI
80. Yıl Ortaokulunda aynı zamanda karne dağıtım törenine de katılan Kaymakam Şengök, Öğrencilerle bir süre sohbet ederek, Ders ve okul zamanı tam anlamıyla derslere kendinizi vermeli tatil zamanı ise tatili dolu dolu ve verimli bir şekilde geçirmeniz dileği ile, tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Dedi.

Daha sonra Kaymakam Şengök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, ve Kurum Müdürleri tarafından bazı öğrencilerin karneleri dağıtıldı.
Haber: Orhan Ekinci

Etiketler: yerköy   karne   teog   bisiklet  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki