Tempomuzu yavaş yavaş bulacağız

Yozgat Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Boğazlıyan Şekerspor yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden Şeker Tesislerinde devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 25 Ağustos 2015, Salı günü, saat: 09:24

Yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde devam eden Boğazlıyan Şekerspor'da Teknik Direktör Doğan Ayyıldız yaptığı kamp değerlendirmesinde, sistemlerini oturtacaklarını dile getiren Ayyıldız antrenman sonrasında kamp dönemini değerlendirdi.

Teknik Direktör Ayyıldız "Şuanda hazırlık maçı oynamadık ama bu hafta bir hazırlık maçı ayarlayarak takımdaki son durumu ve oyuncularımızın ne aşamada olduklarını görmeyi planlıyoruz. O nedenle bazı takımlarla hazırlık maçı konusunda görüşmelerimiz devam ediyor." dedi. 

Oynacakları ilk hazırlık maçında tüm futbolcularına şans vereceğini ifade eden Ayyıldız; "İlk hazırlık maçımızda tüm futbolcularımıza şans vereceğiz ve kafamızdaki sistemi de oturtma çabası içerisinde olacağız. Hazırlık maçlarında skor bizim için ikinci planda kalacak, biz daha çok hangi oyuncuyu daha çok hangi mevkiilerde daha verimli olarak kullanabiliriz veya sahada takım olarak neleri doğru yaparken neleri yanlış yaptığımıza bakacağız bunların tespitlerini yaparak sezona girmeden eksik yönlerimizi kapatmaya gayret göstereceğiz. Skor olarak alacağımız galibiyetler futbolcularımızın yeni sezon öncesi kendilerine olan güvenlerini artıracaktır. Bunun yanı sıra taraftarlarımıza yeni sezon öncesi ümit verecektir, ama dediğim gibi skor bizim için ikinci planda olacak. Takım temposunu yavaş yavaş bulacak, hemen sezon öncesi tempo yüksek olduğu zaman bir kaç maç sonrasında takımın temposunda ister istemez düşüyor, biz bunu yaşamamak adına takımın temposunun yavaş yavaş bulması adına çalışmalar yapıyoruz diye konuştu. -İYİ BİR TAKIMIZ- Ayyıldız; Kamp dönemimiz verimli şekilde geçiyor, bu sezon zor bir ligde mücadele vereceğiz ama bu zor ligde bizde iyi bir takımız. 

Şuanda kadromuzda bulunan futbolcularımızın hepsi yedek kalmamak ve ilk 11'de şans bulmak adına kamp dönemi boyunca yaptığımız çalışmalarda özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar, buda bizleri son derece memnun ediyor, artık bundan sonra yapacağımız hazırlık maçlarında takımdaki eksikleri tespit ederek bu eksik yerlere transferler yaparak ve sezona en iyi şekilde hazır bir halde girerek yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki