Temizlikte 'Fil' dönemi

Sorgun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne alınan vakumlu portatif çöp aracı, temizlik ekipleri tarafından kullanılmaya başladı.
Yayınlanma tarihi: 19 Nisan 2016, Salı günü, saat: 16:31

Sorgun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne alınan vakumlu portatif çöp aracı, temizlik ekipleri tarafından kullanılmaya başladı.

Kaldırımlarda, bordür diplerinde, park ve bahçelerdeki ağaç yaprakları, çekirdek kabukları ve sigara izmaritleri gibi el süpürgesi ile toplanması zor olan çöpler, vakumlu portatif çöp emici araç ile tozsuz ve hızlı bir şekilde temizlenecek.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek yaptığı açıklamada, “Şehirlerin gelişmişlik göstergelerinden birinin de temiz bir çevre olduğu bilinciyle, temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kaliteli yürütülmesi için yeni araçlarla çevre temizliği faaliyetlerimize devam ediyoruz. 25 Bin TL maliyetli aracımız, ilk olarak Ahmet Uslu Parkı (Dutluk Parkı)'nda denemesi yapılarak kullanılmaya başlandı. Bunun yanı sıra 240lt kapasiteli 10 adet de çöp kovası temin edilere Dutluk Parkı içerisindeki muhtelif noktalara yerleştirildi” dedi.

Etiketler: sorgun belediyesi   temizlik   fil   vakum   çöp aracı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki