Temayül yoklamasında Kadına şiddete hayır kampnyası

AK Parti’nin 7 Haziran 2015 milletvekili seçim öncesinde gerçekleştirdiği temayül yoklamasında anlamlı bir kampanyanın da startını verdi.
Yayınlanma tarihi: 02 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 09:26

AK Parti’nin 7 Haziran 2015 milletvekili seçim öncesinde gerçekleştirdiği temayül yoklamasında anlamlı bir kampanyanın da startını verdi.

Yimpaş AVM’de gerçekleştirilen temayül yoklaması öncesinde imza kampanyası başlatıldı. Temayül yoklamasında AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığının, "kadına yönelik şiddete hayır" demek için "Biz de varız" sloganıyla hazırladığı metin, temayül yoklamasında imzaya açıldı. Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi  Hasret Yavuz, kadına yönelik her türlü şiddetin, yaşamını tehdit eden acı ve ıstırap veren her türlü eylemin insan hakkı ihlali olduğunu söyledi. Kadına yönelik şiddete seyirci kalmayacaklarını bildiren Yavuz, "Bu şiddete son vermek için el ele verelim. Kadına karşı şiddetle mücadelede, toplumun tüm bireyleri olarak üzerimize düşen görevi yapmak üzere kararlıyız" dedi. Daha sonra temayülü yönetmek üzere Yozgat’a gelen AK Parti Ankara Milletvekili, Eski İçişleri Bakanı Emrullah İşler yönetirken divan heyetinde Aksaray Milletvekili Ruhi Açıkgöz, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi  Hasret Yavuz ve Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Dila Zeynep Yurten kampanyanın ilk imzasını attılar. Daha sonra AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, Milletvekili aday adayları ve oy kullanan partililer kampanyaya imza attılar.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki