Tekke Mesire Alanında Çalışmalar Sürüyor

Akdağmadeni Belediyesi tarafından yapılan 213 dönüm alan üzerinde yapılan Tekke Mesire Alanı çalışmaları devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 16 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 09:24

Akdağmadeni Belediyesi hazırladığı projeleri uygulamaya koyarak hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. İlçenin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişimine ciddi adımlar atan belediye geleceğe yönelik çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, ilçede hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ettiklerini söyledi. Bir hayal olan Tekke Mesire Alanı Projesi çalışmaları tüm hızıyla devam ettiğini belirten Daştan, “213 dönüm alana sahip olan ilçemize hakim bir noktada bulunan ve yıllardan beri atıl vaziyette duran bölgeyi yapılan büyük bir projeyle İlçemize kazandırıyoruz. İçerisinde piknik alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolu bulunan projeyle birlikte halkımız, bu bölgede ilçemizin eşsiz manzarasıyla güzel vakitler geçirecektir” dedi.

Tekke Mesire Alanı projesinde çalışmaların hızla sürdüğünü hedeflerinin bu yıl bitirmek olduğunu ifade eden Daştan, “İnşaat çalışmaları çok hızlı bir şekilde devam ediyor ve proje tamamlanma aşamasına geldi. Hedefimiz bu yıl içerisinde tamamlamaktı. Ancak havaların soğuması ve kış mevsiminin yaklaşmasıyla sebebiyle bu yıl bitirilemez ise bahar aylarında burasını hizmete açacağız” diye konuştu.

Akdağmadeni ilçesinin sürekli büyüyüp geliştiğini ifade eden Belediye Başkanı Daştan, “Belediye öz kaynaklarını kullanarak ilçemize çok sayıda hizmetler yapılmıştır ve yapılmaya devam etmektedir. Park çalışmalarımız da önemli çalışmalardan biridir. Daha önce de mahallelerimize parklar yaptık. Ancak Tekke Mesire Alanımız çok kapsamlı bir park olacak. Özellikle yazın yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız tatile geliyor. Parkımız tamamlandığında hem yurt dışından gelen, hem ilçe dışından gelen hem de ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet verecek. Vatandaşımız rahatlıkla buraya gelip dinlenebilecek, gezebilecek. Burası vatandaşlarımız için yeni bir sosyal alan olarak hizmet verecektir. Belediye olarak hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.”

Etiketler: akdağmadeni   belediye   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki