Tarımda İşbirliği Devam Ediyor

'Tarımda İş Birliği Protokolü' çerçevesinde başlatılan 'Ziraat Mühendislerinin Teknik Eğitim Programı' Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 02 Mart 2017, Perşembe günü, saat: 07:51

Yozgat Valiliği Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Bozok Üniversitesi ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü arasında imzalanan "Tarımda İş Birliği Protokolü" çerçevesinde başlatılan “Ziraat Mühendislerinin Teknik Eğitim Programı” Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlendi.

Eğitimde Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, Bozok Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akif Boz’da hazır bulundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü teknik personeline yönelik düzenlenen eğitimde, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Güney “Bitki Tür ve Çeşitlerinin İsmine Doğruluklarının DNA Testi İle Belirlenmesi”, Arş. Gör. Tuğba Kılıç ise “Ticari Değeri Yüksek Çiçek Türleri ve İlimizde Kesme Çiçek Yetiştiriciliği” konuları hakkında bilgiler verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki