Tarım ve Hayvancılık Masaya Yatırıldı

Tarım ve Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı Yozgat Valiliği koordinesinde yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 14 Ekim 2018, Pazar günü, saat: 21:40

Tarım ve Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı Yozgat Valiliği koordinesinde yapıldı.

Toplantıya, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Vali Kemal Yurtnaç, Milletvekili Yusuf Başer, Belediye Başkanı Kazım Arslan, Bozok Üniversitesi Rektörü Salih Karacabey, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, STK Temsilcileri, Meslek Odaları Temsilcileri, Ziraat Bankası Temsilcileri, tarım ve hayvancılıkla bağlantılı kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, TMO Yerköy Şube Müdürü Yaşar Demirtaş, Et ve Süt Kurumu Yozgat Kombinası Müdür Vekili Halil Saba, TKDK İl Koordinatörü Selim Türker ve Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Özgür Memiş kurumlarının tarım ve hayvancılıkla alakalı yapmış olduğu çalışmalar hakkında sunum yaptı.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ başkanlığında değerlendirme komisyonu oluşturularak katılımcılardan gelen tarım ve hayvancılıkla ilgili sorunlar dinlenerek değerlendirme yapıldı.

Değerlendirme konuşması yapan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, bu gün Yozgat’ta ne kadar tarım ve hayvancılıkla ilgili paydaş varsa hepsiyle bir araya geldiklerini söyledi.

Sorun ve talepleri karşılıklı değerlendirmek için böyle bir toplantı yapıldığını belirten Bozdağ, “Bu günkü toplantımızda her açıdan Yozgat’ın tarım ve hayvancılığını konuşabileceğiz. Burada çıkan tüm sonuçların biz yakın takipçisi olacağız. Burada çözebildiğimizi burada, Ankara’da çözülmesi gereken bir konu varsa da Ankara’da çözümünü takip etmek bizim vazifemiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki