TANAP bölgemiz için bir şans

Doğankent beldesine kurulan mobilizasyon kampı saha müdürü Tarkan Resuloğlu ve Safa Thermal Hotel Genel Müdürü İbrahim Günay, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 02 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 10:06

Azerbaycan doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi (TANAP) kapsamında, Sorgun’a bağlı Doğankent beldesine kurulan mobilizasyon kampı saha müdürü Tarkan Resuloğlu ve Safa Thermal Hotel Genel Müdürü İbrahim Günay, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Resuloğlu, TANAP'ın, Türkiye genelinde 10 yerde kurulacak mobilizasyon kampından birinin Doğankent beldesinde olduğunu söyledi. Yaklaşık 10 yıl sürmesi öngörülen projenin yöreye istihdam anlamında önemli katkıları olduğunu ifade eden Resuloğlu, mobilizasyon kamp alanında çalışanlar için çeşitli sosyal tesislerin de bulunduğunu sözlerine ekledi. 

Ziyaretlerinden dolayı Resuloğlu ve Günay’a teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Şimşek ise, söz konusu projenin bölgemiz için bir şans olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: tanap   ahmet şimşek   sorgun   doğankent  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki