Yozgatspor'un başarılı teknik direktörü Tahir Çopur geçtiğimiz hafta oynanan Yozgatspor-Nevşehirspor maçında talihsiz bir olay yaşadı.

Bölgesel Amatör Ligi'nde oyanayan temsilcimiz Yozgatspor'un şampiyonluk yolunda kritik 90 dakikalarından olan ve kendi sahasında konuk ettiği Nevşehirspor maçında kırmızı-siyahlıların başarılı teknik adamı Tahir Çopur gol sevinci sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

Takımının attığı gol sonrasında gol sevincini yaşamak adına futbolcularına doğru koşan tecrübeli teknik adam Tahir Çopur zeminin azizliğine uğraması sonucu yere düştü kenardaki görevlilerin yardımı sonucunda ayağa kalkan deneyimli teknik adam bir müddet ayağının üzerine basamaması sonucunda Yozgatspor sağlık ekibi tecrübeli hocaya orada yaptıkları müdehale sonucunda yedek kulübesine götürüldü. 

Maçı yedek kulübesinde oturarak izleyen kırmızı-siyahlı ekibin tecrübeli teknik adamı Tahir Çopur'un dün yapılan kontrollerinde Sol ayağının iç ve dış bağlarında ciddi zedelenme olduğu öğrenildi. Deneyimli teknik adama Çağlayan gazetesi spor servisi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Haber:Mehmet Örs-Çağlayan Gazetesi