STK'lara katılım çağrısı yaptılar

7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem Mil-letvekili genel seçimlerine yönelik aday belirleme tespit çalışmaları devam eden AK Parti, STK'lara çağrı yaptı.
Yayınlanma tarihi: 22 Mart 2015, Pazar günü, saat: 00:18

AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü konumundaki AK Parti ailesi olarak 7 Haziran seçimleri ile ilgili olarak aday belirlemede çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Demokrasi dişlisini en iyi şekilde işleterek Yozgat’ta tarih yazmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda da bu kez sivil toplum örgütlerine kimi milletvekili adayı olarak görmek istediklerini soracağız" dedi.

YOZGAT’A HİZMET EDECEK KADROLAR BELİRLENECEK
AK Parti'nin Yozgat’a hizmet edecek kadroları belirlediğine dikkat çeken Lekesiz, "AK Parti ailesi olarak biz sadece milletvekili adayı belirlemiyoruz. Yozgat’a hizmet edecek kadroları belirliyoruz. Ülkemiz ve Yozgat bize emanet. Kentimiz ve ülkemiz için en doğru kararı verip, vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet edecek ak kadroları seçmek için katılımcılığı en fazla arttıracak aday belirleme kriterlerinden bir tanesini daha uygulamaya koyuyoruz" ifadelerini kullandı.

STK'LARA KATILIM ÇAĞRISI
23 Mart Pazartesi günü saat 08.00-16.00 arası STK Yönetim Kurulu Üyelerinin oy kullanmaları istenecek. Demokrasi çağrısı yapan İl Başkanı Lekesiz, şunları kaydetti:
"Bizler Yozgat’a en iyi şekilde hizmet edecek olan kadroları belirlemek istiyoruz. Bu çerçevede çalışmalar yapıyoruz. Şimdi de STKlarla ilgili bir çalışmamız var. 23 Mart Pazartesi günü yapılacak olan temayül yoklamasına bütün STK temsilcilerini bekliyoruz. Onlara demokrasi çağrısı yapıyoruz. Gelin sizler de ülkemize hizmet Yozgat’a hizmet yolunda bir adım atın."

Etiketler: harun lekesiz   ak parti   yozgat   stk   çağrı   oy   temayül  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki