Steve Jobs Filmi İddialı Geliyor

Steve Jobs Filmi İddialı Geliyor W Isaacson'ın kitabından yola çıkılarak, üç kısım olarak anlatılacak bir film.
Yayınlanma tarihi: 28 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 09:20

Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'ın efsane ismi Steve Jobs'ı temel alan"Steve Jobs" filmi merakla bekleniyor. 9 Ekim'de vizyonda olması beklenen filmin, daha önce çekilen ve başrolde Ashton Kutcher'ın yer aldığı Jobs filminden daha iyi olacağı tahmin ediliyor. Zira Jobs filminde Kutcher, benzerlik olarak Steve Jobs'a çok yaklaşmış olmasına rağmen filmin işleyişi ve detayları beğenilmemişti. Hatta Steve Wozniak da filmi beğenmediğini belirtmişti.

Bu yeni film ise, W Isaacson'ın Steve Jobs'ı temel aldığı kitabından yola çıkılarak hazırlanıyor. Film; ilk Mac'in henüz gösterilmeden önceki dönem, NeXT Computer'ın satın alınmasıyla Jobs'ın Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'a döndüğü dönem ve ilk iPod'un tanıtılmadan hemen önceki anlar olmak üzere 3 kısımdan oluşacak.

Ünlü yönetmen Danny Boyle tarafından yönetilen filmde, Steve Jobs rolünde Michael Fassbender'ı izleyeceğiz. Ayrıca filmde Kate Winslet (Joanna Hoffman) ve Seth Rogen (Steve Wozniak) gibi isimler de rol alıyor.

12 milyon dolarlık çekim bütçesi bulunan önceki filmin gişede toplamda 36 milyon dolarlık gelir elde ettiğini ekleyelim

Mahmut Saral - Teknokulis

Etiketler: Steve   Jobs   Filmi   İddialı   Geliyor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki