Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce aylık spor faaliyetleri değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı. 

Toplantıda il ve ilçelerde yapılan faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapılırken, Güneşer, daha fazla kitleye ulaşmak için sportif etkinliklerin artıracaklarını söyledi. 

Toplantıda sporun daha fazla kitleye ulaştırılması ana gündem maddesi oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, Yozgat’ta sportif faaliyetlere ağırlık vereceklerini söyledi. 

Yozgat’ta sporun geniş kitleye yayılması açısından imkanların hazırlanacağını dile getiren Güneşer, spor tesislerinin halka açık tutulacağını ifade etti. 

Güneşer, sporu tabana yayacak uzun vadeli plan ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve gelecek yıl ki spor faaliyetleri gibi konularda fikir alış verişin de bulundu. 

Toplantı, Yozgat Sporunun her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesi ile tamamlandı.