Spor Vadisi Yozgat'ın En Önemli Yatırımı

Yozgat Valiliği tarafından başlatılan ve ilimizin sosyal yaşamına önemli katkılar sunacak Spor Vadisi’ndeki inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Ekim 2015, Çarşamba günü, saat: 11:25

Yozgat Valiliği tarafından başlatılan ve ilimizin sosyal yaşamına önemli katkılar sunacak Spor  Vadisi’ndeki inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Spor  Vadisi bitmiş haliyle çevresindeki hiçbir ilde bulunmayan kapasite ve genişlikte bir tesis olacağını söyledi.
 
Spor Vadisinin, 1700 dönüm alan üzerinde inşa edildiğini söyleyen Vali Yazıcı, “ Kompleks 3 etaptan oluşuyor, birinci etap ise kendi içinde iki kısımdan oluşuyor. Birinci etabın ilk kısmında Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, İl Tipi Gençlik Merkezi ve Sporcu Fabrikası( Çok Amaçlı Spor Tesisi) olmak üzere üç muhteşem eser yer almaktadır. Birinci etabın ikinci kısmında ise her yaştan Yozgatlıya hitap edecek tüm açık spor alanları yer almaktadır. Gençler arkadaşlarıyla, dedeler torunlarıyla, anne ve babalar çocuklarıyla her kesime hitap edecek Spor Vadisi, Yozgat’ı geleceğe hazırlayan en önemli yatırımlardan biri olacak” dedi.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki