Soysal'dan Teşekkür Ziyaretleri

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Ak Parti Yozgat İl ve İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 03 Kasım 2015, Salı günü, saat: 08:27

1 Kasım seçimleriyle birlikte yeniden Yozgat milletvekili seçilen Ertuğrul Soysal, Ak Parti Yozgat İl ve İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek, seçim sürecinde kapsamlı bir çalışma yürüten teşkilatlara teşekkür etti. Soysal burada yaptığı açıklamada, seçimde partisinin elde ettiği başarının, çözüm süreci ve 7 Haziran seçimleri sonucu yaşanan süreci iyi yönetmekten kaynaklandığını söyledi.

Soysal, daha sonra Sorgun'da esnafı ziyaret ederek, teşekkür ziyaretlerini sürdürdü. 1 Kasım seçimleri öncesinde bizler de seçmenimize çeşitli taahhütlerde bulunduk. Dikkat edin vaat demiyorum, taahhüt diyorum. Çünkü diğer partiler vaat eder, AK Parti taahhüt eder'' dedi.

Soysal, terörün üzerine gittiklerini ifade ederek, ''Son aylarda teröre karşı verdiğimiz mücadeledeki başarımız gerçekten çok önemli. Bu başarılarımızın altında F-16'ların yazılımının Türk mühendisleri tarafından yapılması, insansız hava araçlarının ülkemiz tarafından üretilmesi var. Şimdi artık dağdan inen grupları anında tespit ediyor ve müdahale edebiliyoruz. Bu da vatandaşlarımızın dikkatinden kaçmıyor" dedi.

Kazanılan seçim başarısının altında bir de vatandaşa verilen sözler olduğu nu vurgulayan Soysal, "7 Haziran seçimlerinde diğer partilerin hepsi seçmenlere çeşitli ekonomik vaatlerde bulundular, biz ise ekonomiyi düşünerek bundan kaçındık. Ancak seçimler sonunda çıkan tabloyu doğru okuyunca anladık ki vatandaşlar bir çok şeyin yanında cebine girecek olan parayı da düşünüyor." şeklinde ifade etti. 

Etiketler: ertuğrul soysal   ak parti   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki