Sosyal Yardımlar Devam Ediyor

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Yozgat Belediyesi ihtiyaç sahibi 200 ailenin ihtiyaçları tespit ederek gereken yardımları ulaştırdı.
Yayınlanma tarihi: 18 Kasım 2017, Cumartesi günü, saat: 10:24

Sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, yardım hizmet biriminde 9 projenin aktif halde devam ettiğini belirtti.

Kış mevsiminin kendini hissettirmesiyle birlikte Yozgat Belediyesi Sosyal Yardım Hizmet Biriminin ihtiyaç sahibi ailelerin odun, kömür, eşya, giyecek ve gıda ihtiyaçlarını karşılamaya başladığını belirten Karslıoğlu, şu ana kadar 200 aileye ulaştıklarını ifade etti.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan kömür yardımı çıkmayan ailelere ilk etapta 25 ton kömür yardımı yapıldığını hatırlatan Karslıoğlu, evlerinde oturacak eşyası olmayan ailelere kanepe, koltuk, yatak ve battaniye yardımı yaptıklarını da dile getirdi. 

İhtiyaç sahibi ailelere gıda ve ekmek yardımı yaptıklarını da vurgulayan Karslıoğlu, Hoş geldin bebek yardım kampanyalarının da devam ettiğini aktardı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki