Sosyal Market Yardıma Devam Ediyor

Sarıkaya Belediyesinin en göze çarpan sosyal projelerinden birisi olan Sosyal Yardım Evi ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 14:52

Sarıkaya Belediyesi tarafından Mart ayında hizmete açılan ve ilçede ki ihtiyaç sahiplerine yardım eden Sosyal Yardım Evi hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Açıldığı günden bu zamana kadar yaklaşık 3000 kişiye "Sosyal Yardım Evi" aracılığı ile yardımda bulunan Sarıkaya Belediyesi bu kulvarda da Yozgat’ta tek ilçe olarak göze çarpıyor.

Sarıkaya halkının çok ilgi gösterdiği Sosyal Yardım Evi’ ne ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere birçok yardım malzemesi getiriliyor. İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere getirilen malzemelerin kullanılmış olanları detaylı bir şekilde incelenerek tamirat işleri yapılıyor ve güzelce temizlendikten raflarda ki yerini alıyor. Sadece ihtiyaç sahipleri değil, "Sosyal Yardım Evi" aracılığı ile yardım eden vatandaşlarda bu hizmetten son derece memnunlar. İlçede yaşayan vatandaşlar, yaptıkları hayrın kimseyi rencide etmeden yerine ulaştığını bilmekten duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’de yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi, "Sosyal Yardım Evi ilçemizde ki ihtiyaç sahibi hemşerilerimizi rencide etmeden en uygun şekilde yardımda bulunabileceğimiz bir birim olmak hizmetlerine devam ediyor. Bu zamana kadar toplam 3000 kişiye yardımda bulunduk ve halen de yardımlarımız devam ediyor. İnşallah hayırsever vatandaşlarımız ile el ele vererek ilçemizde ki bütün ihtiyaç sahiplerine ulaşıp onların yüzünü bir nebze de olsa güldürmeyi istiyoruz. Şimdiye dek bunu yaptık ve çok olumlu tepkiler aldık bundan sonra Sosyal Yardım Evi aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya devam edeceğiz." dedi.

Etiketler: sarıkaya   ömer açıkel  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki