Asfalt çalışmalarına devam eden Sorgun Belediyesi ilçenin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Asfaltlama çalışmalarıyla Sorgun’un yeni yerleşim alanlarına kadar hizmet ulaştıran Sorgun Belediye Başkanlığı Sorgun’un çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yeşilöz Mahallesinde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile mahalle araları alt yapıları yapılarak yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Belediye Başkanı Ahmet Şimşek çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı ve çalışanlara tatlı ikramında bulundu.

Çalışanlar Başkan Şimşek’in ziyaretinden memnun
Yeşilöz mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ahmet Şimşek çalışanlarla birlikte dua ederek atılan asfaltın Sorgun halkı için hayırlı olmasını diledi.  Sorgunlu olarak her şeyin en iyisini en güzelini hemşerilerine sunmak istediğini dile getiren Başkan Şimşek” Sorgun halkı benim gözümde her şeyin en iyisini hak ediyor, hemşerilerim için en iyi hizmeti yaptım bugüne kadar bundan sonrada yapmaya devam edeceğim, havaların mevsim normalleri üzerinde gitmesinden dolayı işleri daha da zorlaşan fen işleri müdürlüğü çalışanları ve işçilerimize ayrıca teşekkür ediyorum, gece gündüz her zaman işlerinin başında durduklarını görmek beni çok mutlu etti, her türlü sıkıntılarında yanlarındayım” diye konuştu.

2 ayda 17 kilometre asfaltlama yapıldı
Sorgun genelinde 2016 yılı asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte imamhatip, Yeşilöz, Aydınlıkevler, Yazlak ve Beğendik Mahallelerinde toplamda 17 bin 500 ton asfalt kullanılarak 17 kilometre asfaltlama çalışması yapıldı.

Yeşilöz Mahallesinden Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e teşekkür
Yeşilöz Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Yeşilöz Mahallesi sakinleri; "Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Şimşek’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Göreve geldiği günden beri bizleri mağdur etmeden her sıkıntımızda yanımızda bulunarak bizim daha refah yaşamamız için tüm imkânları sonuna kadar kullanarak hizmet için, her talebimizi yerine getiren, belediyenin tüm imkanlarını halkı için kullanan bir başkan olduğu için" dedi.