Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Dıvrak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Önal ve Genel Sekreter Sami Erdoğan ile birlikte Sorgun Meslek Yüksel Okulu Müdürlüğüne yeni atanan Doç.Dr. İsmail Akdeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sorgun Meslek Yüksel Okulu Müdürü Doç.Dr. İsmail Akdeniz, yüksekokul müdür yardımcısı Öğretim Görevlisi Duran Kuru ve yüksekokul sekreteri İsmail Taşdan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ilçenin sosyo - ekonomik yapısı hakkında bilgiler vererek, üniversite-sanayi işbirliğine dikkat çekti.

Sorgun'da üniversitenin varlığını önemsediğini, her zaman üniversitenin ve Sorgun MYO’nun yanında olduğunu ifade eden Başkan Arslan, "Sorgun TSO olarak üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Üniversitemiz ile yapacağımız işbirliği ile çok önemli işlere imza atacağımızdan emin olduğunu belirterek, kendilerinden gelecek her türlü öneriye açığız" dedi.