Sorgun TSO’dan, Kırşehir TSO’ya ziyaret

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 03 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 09:16

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, Meclis Başkanı Rıfat Kaplan ve Genel Sekreter Sami Erdoğan ile birlikte Kırşehir Ticaret Odası ziyaretinde 11.dönem akreditasyon sürecinde olan Sorgun TSO’nın Kırşehir TSO da kıyaslama çalışması yaptığını açıkladı.

Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kıyaslama çalışmalarının Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ( TOBB ) oda ve borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk oda sisteminin Avrupa oda sistemine uyumunun sağlanmasını amaçladığını söyledi.Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan’nın katılımcılara yaptığı sunumun ardından konuşan Sorgun Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, oda olarak kurumsallaşma ve gelişim için büyük çaba harcadıklarını ifade etti.

Arslan “Biz üyelerimize kanundan kaynaklanan belge hizmetlerinin dışında da birçok hizmetler sunmaktayız. Kurumlar da insanlar gibi canlı yapılardır. Her zaman geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerekir. Akreditasyon, oda hizmetlerimizde katma değer yaratacak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaya yardımcı olacaktır. Bu tür kıyaslama çalışmalarının akreditasyon sürecinde olan odamızın çalışmalarına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır” dedi

Ziyarete, Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, Kırşehir TSO’nun Akreditasyon Sorumlusu İpek Yiğit, Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yılmaz, Sorgun TSO Meclis Başkanı Rifat Kaplan, Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve Kırşehir TSO Genel Sekreteri Murat Yıldırım katıldı.(sorgun postası)

Etiketler: üzeyir arslan   sorgun   kırşehir  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki