Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Ticaret Odasını ziyaret ederek yeni seçilen yönetim için hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası adına ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Dıvrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Kılıç, Süleyman Şener, Oda Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve Akademik Danışman Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara katıldı. 

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran’ın çok samimi bir ortamda kabul ettiği heyet ile gerçekleştirilen toplantıda, Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan seçilen yeni yönetime hayırlı olsun temennilerinde bulunduktan sonra Yozgat ve Sorgun adına kısa bir tanıtım sunumu gerçekleştirdi.

Başkan Arslan özellikle Sorgun ilçesini jeotermal kaynaklar açısından son derece güçlü olduğunu ve bu alanda ilçeye yapılacak her türlü yatırıma destek olacaklarını söyledi. Bu kapsamda ilçeye yatırım yapılması hususunda Ankara Ticaret Odası’ndan yatırımcıların Sorgun İlçesine yönlendirilmesi konusunda destek beklediğini ifade etti.

Tarımsal alt yapıdaki güçlü yön ve sahip olunan sanayi tesislerinin ilçe adına yatırımların yapılabilirliği hususunda önemli fırsatlar olduğuna değinen Başkan Arslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sayın Gürsel Baran’a üretimi Sorgun'da yapılan bakır tepsi hediye takdim ettiler.

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür ettiler