Sorgun Belediyesi'nden Esnafa Bayrak

Sorgun Belediyesi, son günler de artan terör eylemlerine tepki olarak esnafa ve vatandaşlara 2 bin 500 adet Türk Bayrağı dağıttı.
Yayınlanma tarihi: 14 Eylül 2015, Pazartesi günü, saat: 09:19

Sorgun İlçesi Belediye Başkanı Ahmet Şimşek ülkemizi bölmeye, ayrıştırmaya çalışan vatan hainlerine karşı birlik ve beraberliğimizi göstermek amacıyla bayrak dağıttıklarını söyledi

Esnaf ve vatandaşların bu durumu memnuniyetle karşıladığını belirten Başkan Şimşek “Son günlerde yaşanan terör olayları herkesi olduğu gibi bizleri de derinden yaralamıştır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifa diliyorum. Sorgunlular olarak birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize gölge düşürmek isteyenlere kesinlikle fırsat vermeyeceğiz. Bu güzel vatanımızın üzerinde oynanan çirkin oyunları bozmak için gerekirse canımızı vereceğiz.  Ülkemizin bölünmesine, kaos çıkarılmasına asla izin vermeyeceğiz” dedi.

Ülkenin çok zor bir süreçten geçtiğini, bu süreçte herkesin elinden geleni yapması gerektiğine dikkat çeken Başkan Şimşek şunları söyledi: “Birlik ve beraberlik içerisin de bizler var olduğumuz sürece Türkiye Cumhuriyeti Devletinde ezan susmayacak, bayrak inmeyecek, vatan bölünmeyecektir. Her gün gelen şehit haberleri bizi derinden yaralıyor ve etkiliyor. Üzüntümüzün tarifi imkânsız ve çok büyük. Bu vatan uğuruna göğsünü siper eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır yaralılara acil şifa diliyorum.”

Başkan Şimşek, belediye olarak zabıta ekipleri tarafından Sorgun’da hizmet veren tüm esnafa ve vatandaşları 70×100 ebadında 2 bin, 50×70 ebadında da 500 bayrak dağıtıldığını,  ekiplerin dağıtılan Türk Bayraklarının esnafla birlikte kendi elleriyle iş yerlerine astıklarını sözlerine ekledi.

Etiketler: sorgun   ahmet şimşek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki