Sorgun Belediyesi Ödüllendirdi

Tekvando Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek tarafından ödüllendirildi.
Yayınlanma tarihi: 29 Mayıs 2015, Cuma günü, saat: 08:05

Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda derece alan Sorgun Belediyespor sporcuları, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek tarafından ödüllendirildi.

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda derece alan sporcular ve antrenör Ahmet Turan Dinçer, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek'i makamında ziyaret ederek sohbet ettiler. Başkan Şimşek sporcuların ziyareti sırasında yaptığı kısa açıklamada "Taekwondo sporunda başarılara yenilerini ekleyeceğine inandığımız sporculara belediyemiz olarak desteğimiz sürecek." dedi.

Başkan Şimşek, Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası ikincisi Şahin Yılmaz, Türkiye üçüncüsü Duygu Kaya, Türkiye altıncısı Enbiya Taha Biçer ve Okullar arası gençlerde Türkiye Şampiyonası üçüncüsü Ömer Faruk Akgül’ü altınla ödüllendirdi. Antrenör Ahmet Turan Dinçer, Başkanı Şimşek’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Bizlerin her zaman yanında olan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Sırada milli takım seçmeleri var. Çok çalışıp ayyıldızlı formayı Sorgunlu sporcular olarak giymek ülkemizi gururla temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki