Sorgun Belediyesi 500 Kişiye İftar Verecek

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı boyunca günlük 500 kişiye iftar yemeği vereceklerini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 03 Haziran 2016, Cuma günü, saat: 17:29

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı boyunca günlük 500 kişiye iftar yemeği vereceklerini ve Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

Her yıl Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleşen etkinliklerin bu yıl İlyas Arslan Bulvarı’nda yapılacağını ifade eden Başkan Şimşek, "Ramazan ayına sayılı günler kaldı. Bu ay manevi duyguların en yoğun yaşandığı rahmet ve bereket ayıdır. Onun için bizlerin bu ayı iyi değerlendirmesi gerekir. Halkımızın ibadetini en iyi şekilde yapabilmesi için belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi. 

İftar yemeğinin bu yıl belediye yemekhanesinde verileceğini söyleyen Şimşek, "Amacımız evinde aşı olmayan bir vatandaşımız kalmasın. İftarını rahatlıkla yapabilsin. İftarlık vermek için hayırsever iş adamlarımız ve esnaflarımız şimdiden bize müracaat ederek katkı sağlamak istediklerini belirtiyor" diye konuştu.

Etiketler: sorgun   iftar   belediye   ahmet şimşek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki