Sony, 26 Nisan itibarıyla PlayStation 4 kullanıcılarının beğenisine sunacağı yeni oyunu Uncharted 4 için çalışmalarını sıklaştırmış durumda. Naughty Dog tarafından geliştirilen ve özellikle görselliğiyle dikkat çeken Uncharted 4, ülkemizde Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle raflarda olacak. Dublaj kadrosu ve diğer detaylar için buraya bakabilirsiniz.

Bu yeni haberimiz ise, Uncharted 4 temalı ve sınırlı sayıda üretilen PlayStation 4'lerle ilgi.

Sony'nin resmi blogunda paylaşılan bilgilerde, sınırlı sayıda üretilen Uncharted 4 temalı konsolların Kanada ve Amerika'da ön siparişe sunulduğu bildirildi. 500GB dahili depolaması bulunan ve mavi renkte, üzerinde de Nathan Drake'in görselinin yer aldığı konsol, 26 Nisan itibarıyla oyuncularla buluşacak.

Buna ek olarak, Sony'nin kulaklıklar ve gamepad'ler üzerine de benzer çalışmaları olacak. Örneğin, mart ayının başlarında çıkması beklenen mavi renkli DualShock 4, 65 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Tabii bu fiyatların Avrupa'da farklı olacağını söyleyelim.

Merak edilen ise, bu koleksiyonluk ürünlerin ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağı. Sony'nin daha evvel ülkemizde yaptığı çalışmaları göz önüne alırsak, muhtemelen bu özel paket de ülkemizde satışa sunulacaktır.