'Son Mektup' Akdağmadeni'nde Gösterimde

Çanakkale Deniz Savaşının anlatıldığı "Son Mektup" isimli sinema filmi bir hafta boyunca Akdağmadeni'nde gösterimde olacak.
Yayınlanma tarihi: 18 Mayıs 2015, Pazartesi günü, saat: 10:07

Akdağmadeni Belediyesi Başkanı Suphi Daştan Çanakkale Zaferini başlattıkları etkinlikler ile kutladıklarını ifade ederek "Çanakkale ruhunun Türkiye sınırlarını aşan gerçeklerini bir milletin azimle göstermiş olduğu mücadele sonrası kazanmış olduğu unutulmaz zaferi Çanakkale Harbinin 100. Yılında Belediye olarak çeşitli organizasyonlarla kutlamaya devam ediyoruz."dedi. 

Başkan Daştan Türk Sinemasının en pahalı yapımları arasında gösterilen ve Çanakkale zaferini anlatan "Son Mektup" isimli sinema filminin etkinlikler kapsamında gösterime alındığını belirterek "Bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizin , kahraman gazilerimizin büyük bir cesaret örneği gösterdiği Çanakkale Deniz Savaşının anlatıldığı Son Mektup isimli sinema filmi bir hafta boyunca İlçemizde gösterimde olacaktır.

22 Mayıs tarihine kadar Eski Belediye Binası altında bulunan belediye düğün salonunda gösterilecek olan Son Mektup isimli sinema filmine tüm halkımız davetlidir." diye ifade etti.

Etiketler: akdağmadeni   son mektup   belediye  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki