Şöhret; İnandığımız bir davamız var

Şöhret, "Elbet bizim için geçerli açıklama resmi olandır. Bu yüzden "Erken davranmayın beyler!" diye seslenmemi kimse çok görmeyecektir."
Yayınlanma tarihi: 07 Nisan 2015, Salı günü, saat: 16:15

Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adaylarından Birsen Şöhret, aday adaylık süecinin sonlanmasına yakın bir basın açıklaması yaptı.

Şöhret listelerin kesinleşmesine saatler kala yaptığı açıklamada "AK Parti 25. Dönem Milletvekili Adayları resmi olarak açıklanmadığı halde, kulislerde dolaşan söylentilerden hareketle arayan, soran ve hatta nasihatte bulunan sevdiklerimiz var. Allah herkesten gani gani razı olsun." diye ifade ederek basın açıklamasının devamında şunları kaydetti.
"Elbet bizim için geçerli açıklama resmi olandır. Bu yüzden "Erken davranmayın beyler!" diye seslenmemi kimse çok görmeyecektir.
Öncelikle Partimin, son ana kadar, tüm aday tespit çalışmalarını bunca kararlılıkla gizli yürütmesini takdirle karşıladığımı belirtmek isterim. Böyle olmalı. Ben ilgili kimselerden razıyım, Allah da razı olsun. Bu süreçte biz, arkadaşlarla birbirimize takılıyoruz. Birbirimizin onuruna, haysiyetine, şahsiyetine zeval vermeyecek espriler de yapıyoruz. Başından beri sürdürdüğümüz birliğimizi ve beraberliğimizi ama en çok da birbirimize olan desteğimizi sürdürüyoruz. Kalitesi yüksek, saygın ve onur duyulacak bir süreç yaşadık hep birlikte. Bunun için her bir aday aday arkadaşıma şükran borçluyum. Benim bildiğim ve gördüğüm kadarıyla kimse kimseyi incitmedi. Bize yakışan da buydu. Zira Partimizin Kurumsal Kimliğini taşıyoruz. Dahası her birimizin ailesi, çevresi, arkadaşları ve dostları var. Kimseye ihanet etmedik. Bizimle gurur duyabilirler elhamdulillah.
İnandığımız bir davamız var. Bu, hiç bir zaman ilimizle veya memleketimizle sınırlı kalmadı. Bizler Dünya'daki zulme dahi baş kaldıranlardan, gücümüz yetmemişse bunu kendisine dert edinenlerden olduk. Her birimizin, kendi hayatlarımızdan dolayı kendince baş etmesi gereken sorunları sıkıntıları olmuştur ama biz, buna rağmen tablonun tamamını gördük, ona göre yaşadık, dualarımızı ona göre işledik; kalplerimize, akıllarımıza, dillerimize.
Demem o ki, bizim için, her birimiz için, bu akşam saat 17'de bir süreç bitiyor. Aday gösterilelim ya da gösterilmeyelim, 17'den sonra bambaşka bir süreç başlıyor.
Partimizin, yine, geçen yıllarda olduğu gibi, bu seçimlerden de zaferle çıkması için elimizden geleni yapacağız. Meydanlarda olacağız. Sokak aralarında, bazan gözler önünde bazan gözlerden ırak en ücra köşelerde.. çalışacağız.. Ve 7 Haziran'da, birlikte sevineceğiz.
Yozgat'ta, kendi bölgemizde tek hedefimiz var: 4/4! Hiç kimse heveslenmesin ki, buradan AK Partili dışında bir milletvekili çıksın. Ne bağımıza ne de muhalefet partilerine verecek bir vekilliğimiz var.
Ne demiştik?
"Hangi günahımız mazlumların hakkını koruyamamaktan büyük olabilir ki?"
Sevgi ve Selamlarımla.."

Etiketler: birsen şöhret   ak parti   yozgat   milletvekili   aday   adayı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki