SODES bilgilendirme toplantıları devam ediyor

Yozgat'ta SODES 2015 Proje Çağrı Dönemi ile ilgili proje bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 29 Mart 2015, Pazar günü, saat: 20:06

Yozgat'ta SODES 2015 Proje Çağrı Dönemi ile ilgili proje bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Yozgat'ın Aydıncık ve Saraykent ilçelerinde gerçekleştirilen toplantılarda, katılımcılara SODES çağrı döneminde yapabilecekleri çalışmalar anlatıldı.

Aydıncık ilçesindeki toplantıya Kaymakam Sinan Başak ve kurum amirleri katıldı. Yozgat Valiliği SODES İl Planlama Uzmanı Suat Bulut katılımcılara, SODES Çağrı Döneminde yapılan değişiklikler hakkında bilgi verdi, 2014 Başvuru Formu ile 2015 Başvuru Formu arasındaki farklılıkları anlattı. Proje hazırlanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatan Suat Bulut, hazırlanacak SODES projeleri için başvuru ve değerlendirme süreçlerine yönelik tarihlerin belirlendiğini, bu kapsamda Valiliğin 2015 yılı için proje başvurularını SODES Bilgi Sistemi aracılığıyla ve yazılı olarak 15 Nisan 2015 tarihine kadar kabul edileceğini söyledi. 

Saraykent ilçesindeki bilgilendirme toplantısında ise, Kalkınma Bakanlığınca finanse edilen ve program otoritesinin Yozgat Valiliği olduğu SODES programı tanıtım semineri ilgi gördü. 
Seyfi Çelikkaya

Etiketler: sodes   aydıncık   saraykent   sinan başak  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki