Galatasaray'da Wesley Sneijder hakkında çıkan transfer haberlerinden oldukça sıkıldı. UEFA'nın muhtemel cezası sonrasında sürekli olarak takımdan gönderileceği iddia edilen Wesley Sneijder, bu yüzden menajeri Guido Albers'i Türkiye'ye çağırdı. Salı günü Türkiye'ye gelen Albers, Kastamonuspor maçını tribünden izledi. Galatasaray yönetimiyle yarın görüşecek olan Albers, Sneijder'in sıkıntılarını paylaşacak. Sneijder'in geleceği hakkında belirsizliği ortadan kaldırmak için Türkiye'ye gelen Albers'in Hollandalı yıldızın Türkiye'de mutlu olduğunu yönetimle paylaşacağı belirtildi. 

Çin iddiaları kızdırdı 

Wesley Sneijder'in özellikle kendisi hakkında çıkan Çin iddialarında oldukça rahatsız olduğu ve bu ülkeye gitmeyi aklının ucundan bile geçirmediği öğrenildi. Sneijder'in özellikle Çin iddiaları sonrasında menajeri Albers'i Türkiye'ye çağırdığı kaydedildi. 

Teklif var mı? 

Sneijder konusunda çıkan Çin iddialarının ise başkana yakın isimlerin yaptığı tavsiyelerden kaynaklandığı öğrenildi. Galatasaray'ın yaşadığı ekonomik krizden yıldızları satarak kurtulacağını düşünen bu kişilerin Özbek'e Sneijder ve Burak Yılmaz gibi isimleri Çin'e satması konusunda tavsiyelerde bulunduğu bildirildi. (Fotospor)