Şimşek'ten, Karacabey'e Ziyaret

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, beraberinde Ak Parti Sorgun ilçe Başkanı İbrahim Dıvrak ve Mehmet Karataş Rektör Karacabey’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 22 Ekim 2015, Perşembe günü, saat: 22:33

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, beraberinde Ak Parti Sorgun ilçe Başkanı İbrahim Dıvrak ve Mehmet Karataş, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Sorgun Meslek Yüksekokulu’nun son durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karacabey; “İlçelerimizdeki Meslek Yüksekokullarımızı yakından takip ediyor, zaman zaman ziyaretlerde bulunuyoruz. Merkez kampüsümüz ne ise ilçelerimizdeki Meslek Yüksekokullarımız da bizim için aynı. İlçelerdeki Meslek Yüksekokullarımızın gelişiminin bulunduğu yerden daha iyi seviyelere ulaşması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sorgun ilçemize dört yıllık bir yüksekokul kazandıracağız.” dedi. 

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek ise “İlçemizde eğitim ve öğretime devam eden Meslek Yüksekokulumuzu evimiz olarak görüyoruz. Meslek Yüksekokulumuz sosyo-kültürel açıdan ilçemize canlılık ve önemli katkılar sağlamaktadır. Meslek Yüksekokulumuza her türlü desteği dün olduğu gibi bugün de yarın da vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Ziyarette günün anısına Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’e rölyef panosu hediye etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki