Sıcaklara limonatalı çözüm

Yozgat’ta sıcak yaz günlerinde serinlemek için tüketilen içeceklerin başında gelen limonata bu yaz da lezzetiyle halkın favori serinletici içecekleri arasında yerini koruyor.
Yayınlanma tarihi: 05 Ağustos 2015, Çarşamba günü, saat: 12:34

Yozgat’ta limonata sağlığı ve serinliği tek bir çatı altında toplayarak yaz aylarının vazgeçilmezi oldu.

Hiçbir koruyucu ve renklendirici bulunmayan ve doğal olarak yapılan limonata lezzetinden vazgeçemeyenler için natif oluştururken, limonata tüketicisi olmayanlar da sıcaklarla birlikte limonatayı tercih etmeye başladı.

İçerisinde hiçbir koru-yucu ve katkı maddesi bulunmayan doğal sarı rengini özenle seçilen limonlardan alan limonata Aydın’da sıcaktan bunalan vatandaşların adeta kurtarıcısı oldu. Son günlerde yaşanan çöl sıcaklarıyla birlikte dışarıya çıkan vatandaşlar limonata ile serinliyor. Bardağı 50 kuruş olan limonata  dondurma kadar vatandaşın tercihi arasında ilk sıralarda yer alıyor.  

Limonata satan Matrak Waffle sahibi Doğan Çav-uşoğlu,  vatandaşları yaz aylarında limonata ile serinlettiğini ifade etti. Vatandaşın harar-etini ekşimsi tadıyla doğal limonata say-esinde söndürdüğünü kaydeden Çavuşoğlu, Yozgat’ta yaz aylarında dondunma başta olmak üzere limonatanın vazg-eçilmez olduğunu ifade etti. 

Etiketler: limonata  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki