Yozgat’ın kadın milletvekili beklentisine en yakın isim olan AK Parti 3. Sıra milletvekili adayı Sibel Yıldırım, Sorgun’da çeşitli ziyaret ve programlara katıldı.

Yıldırım ilk olarak Sorgun esnafı ve halkla bir araya geldi. Ziyaretler sırasında Yıldırım’a, Sorgun ilçe başkanı İbrahim Dıvrak ile kadın kolları başkanı Münire Tıraşoğlu eşlik etti. Sorgun esnafını ziyaret eden Yıldırım, bereketli kazançlar temennisinde bulundu.
 
Yıldırım, İstanbul’da vatani görevini yaparken denize düşerek şehit olan Er Sami Can Yaşar’ın acılı annesine taziye ziyareti gerçekleşti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Sibel Yıldırım, asker annesine baş sağlığı diledi.

Yıldırım’ın ziyaret programında ilçe kadınlarında coşku ve heyecana sebep oldu. Yozgat’ın kadın milletvekiline ihtiyaç duyduğunu dile getiren Sorgunlu kadınlar, Yıldırım’ı bağrına bastı.

Sorgunlu hemşerilerinden yakın ilgi gören AK Parti milletvekili adayı Sibel Yıldırım, partili/partisiz her kesimden vatandaşın samimi yaklaşımı ile karşılandı.

Yıldırım, ziyaret programına Sorgun Belediyesi ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile sürdürdü. Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz’ü makamında ziyaret eden Yıldırım, daha sonra parti binasında teşkilat mensupları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.