Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Yozgat’a bağlı Sorgun İlçesinde Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Ziyarete Kurum Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı’nın yanı sıra Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Yılmaz ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Sülbü katıldı.

Açılış öncesi Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret eden SGK Başkanı Bağlı, İl Müdürü Nejat Deniz’den çalışmalar hakkında bilgi alarak, tüm servisleri gezdi ve personel ile tanıştı. Daha sonra yapımı tamamlanan Sorgun SGM’nin açılışını yapan SGK Başkanı Selim Bağlı, özverili çalışmalarından dolayı İl Müdürü Nejat Deniz’e teşekkür etti.

Kurum Başkanı Bağlı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdürü Deniz ise Başkan Bağlı’ya Yozgat’ın simgesi olan saat kulesi tabloyu hediye etti.

Açılışa ayrıca GSS Tescil ve Prim Daire Başkanı Uğur Ünalan, Sivas Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Kayış, Tokat Sosyal Güvenlik İl Müdürü Salih Yener ve Çorum Sosyal Güvenlik İl Müdürü Duran Cesur katıldı.