Seyfi Çelikkaya'dan Fotoğrafçılık Kursu

Yozgat Halk Eğitim Merkezi tarafından Fotoğraf çekim kursu düzenlendi. Kursa katılmak isteyenler Halk Eğitim Merkezi’ne başvurabilecekler.
Yayınlanma tarihi: 06 Temmuz 2015, Pazartesi günü, saat: 10:15

Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şenay Daştan Sipahi, Yozgat’ta ilk kez Fotoğraf Çekimi Kursu düzenlediklerini belirterek, kursa katılmak isteyenlerin müracaatlarının alındığını söyledi.

Sipahi, fotoğraf çekimini hobi olarak yapılan insanların daha bilinçli çekim yapmalarını arzu ettiklerini ifade etti. Sipahi, “Fotoğraf çekim kursunu gazeteci ve fotoğraf ustası Seyfi Çelikkaya verecek. Kurs, kurumumuzda gerçekleştirilecek. Kurs hocamız tarafından uygulamalı eğitimin yanı sıra pratik eğitim için alana çıkılacak” dedi.

Sipahi, fotoğraf çekimi kursunda, fotoğraf makineleri özelliklerini ayırt edebilme, temel ayarları yapabilme ve ortama uygun fotoğraf çekme öğrenilirken, hem de uygulamalı açık- kapalı alanlarda fotoğraf çekme çalışmalarının yapılacağını vurguladı.

Etiketler: seyfi çelikkaya   fotoğraf   kurs   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Fotoğrafçılık Kursu
08 Temmuz 2015, Çarşamba, 15:41
Ders Programı ve Eğitim İçeriği Son dönemde yeni bir meslek alanı olarak dikkat çeken düğün fotoğrafçılığı, kendine ait bazı dinamikleri de beraberinde getiriyor. Müşteri bulma yöntemleri, ilişki düzeyleri, sunum şekilleri gibi. Ancak bunlardan önce düğün fotoğrafı çekiminin özelliklerini, yöntemlerini ve püf noktalarını öğrenmek gerekiyor. Fotoğrafçılık atölyemiz de sizlere mekan seçiminden ışık kullanımına kadar dolu dolu bir program sunuyor. Hem de uygulamalı
haber yazılımı: buki