Serdaoğlu, Aday Adaylığını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Aday Adayı Ahmet Serdaroğlu Adaylığını Basın Aciklamasi Yaparak Duyurdu.
Yayınlanma tarihi: 06 Mart 2015, Cuma günü, saat: 09:06

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili aday adayı emekli bürokrat Ahmet Serdaroğlu Adaylığını MHP Yozgat İl binasında basın açiklamasi yaparak duyurdu.

Partililerin yoğun iştirak ettiği adaylık açıklamasın da Serdaroğlu, Başbuğ Alparslan Türkeş’in geçmişte ilan ettiği gönül seferberliği çağrısını Yozgat’ta yinelemek ve yeniden Anadolu’da MHP rüzgarını estirebilmek gayretiyle yola çıktığını ifade etti.

Serdaroğlu basın açıklamasının devamında "Bu manada da çalmadık kapı bırakmadan, gece gündüz demeden çalışmaya hazırım. Yerim, sıram, konumum ne olursa olsun MHP’nin başarısı ve ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtulabilmesi adına var gücümüzle çalışacağız. Türkiye’yi tüketimden üretim toplumuna taşıyacağız” dedi..

MHP İl Başkanı Ethem Sedef ise MHP’nin inanmış, imanlı ve ahlaklı kadrolar ile 7 Haziran’da ülkenin yönetimine talip ve hazır kıta kadrolar olduğunu açıklayarak “Ahmet Serdaroğlu abimizde bu inanmış ülkücü ağabeylerimizden bir tanesi. Diğer aday adaylarımıza olduğu gibi kendisine de başarılar diliyorum. Elimizden ne geliyorsa İl Teşkilatı olarak yapmaya hazırız" diye belirti.

 

Etiketler: mhp   yozgat   ahmet serdaroğlu   ethem sedef  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki