Şenliler, '80 Milyon Tek Yürek Oldu'

Şenliler, 'Cenab-ı Allah İslam'ın, adaletin ve insanlığın sancaktarı olmuş olan şanlı ordumuzu daima muzaffer eylesin. İnşallah askerimiz burunları kanamadan ihanet yuvalarını yok eder.'
Yayınlanma tarihi: 25 Ocak 2018, Perşembe günü, saat: 17:38

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, Türkiye'nin sınır ötesi harekatında vatan hainleri dışında 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının tek yürek olduğunu söyledi.

Şenliler, yaptığı yazılı açıklamada; "Cenab-ı Allah İslam'ın, adaletin ve insanlığın sancaktarı olmuş olan şanlı ordumuzu daima  muzaffer eylesin. İnşallah askerimiz burunları kanamadan ihanet yuvalarını yok eder. 80 milyon tek yürek askerimizle beraberiz. Her Türk asker doğar, asker milletin kahraman evlatları inşallah haçlı uşaklarını süpürüp atacak" diye konuştu.

Orta Doğu coğrafyasında kürtler üzerinden emperyalizm ezeli sömürge politikası olan böl parçala yut taktiğinin uygulandığını vurgulayan Şenliler, Türkiye'nin zarar görmesi halinde Kürtler tümden yok olacağını vurguladı.

Şenliler şunları kaydetti: "Bu bir savaş değil. Bu ihanet şebekelerinin, Emperyalizmin Ortadoğu'daki parayla satın alınmış yerli işbirlikçilerinin kültür ve medeniyet coğrafyamızdan ebediyen tasfiye edilmesi hareketidir. Buna savaş diyenler kendilerine, savaşın bir tarafı olma şerefi bahşedilmesini istiyor. Camiyi bombalayan zihniyet  ancak Siyonist ve haçlı zihniyeti  ve onların maşalarıdır. Suriye'yi boşaltarak burayı Müslüman 'sız hale getirip, büyük İsrail'in amacına hizmet etmek esas projedir."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki