Şengök ve Ağaoğlu Almanya gezisinden döndü

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ,Yerköy Belediyesi Meclis Üyeleri Salih Yılmaz ve Cengiz Öztürk KST Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Avrupa İş Adamları Konseyi Üyesi Gencay Koyunbaşoğlu’nun daveti ile Almanya’da çeşitli ziyaretlerde bulundular.
Yayınlanma tarihi: 11 Aralık 2015, Cuma günü, saat: 14:28

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ve Yerköy Belediyesi Meclis Üyeleri Salih Yılmaz ve Cengiz Öztürk’ün Almanya gezisinde eşlik eden KST Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Avrupa İş Adamları Konseyi Üyesi Gencay Koyunbaşoğlu ile birlikte Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, KUDEM Mannheimd’da bulunan Prof. Hüseyin Çınar’ı, Frankfurt Yozgatlılar Sosyal ve Dayanışma Derneği Başkanı Bektaş Gedikoğlu ve avrupanın çeşitli bölgelerinde ziyarette bulundular. 

1 Haftalık Avrupa gezisinde bulunduklarını belirten Kaymakam Şengök, Almanya’da bir çok ziyaret gerçekleştirdik ve Gurbette yaşayan Yozgatlıların çok yakın ilgi ve alakası ile karşılaştık. Almanya da çok sayıda Yozgatlı vatandaşımız yaşamakta ve bizlere de oldukça ilgi göstererek orada da misafirperverliklerini gösterdiler” dedi.

Orhan Ekinci

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki