Şengök, Polis Haftasını Kutladı

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Yayınlanma tarihi: 07 Nisan 2015, Salı günü, saat: 13:38

Polis teşkilatının kanun hakimiyetini sağlama ve suçlularla mücadele gibi çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümünü kutladı.

Polis Haftası nedeniyle ilçede bir dizi etkinliklerinde yapılacağını hatırlatan Kaymakam Şahin, yayımladığı mesajında şunlara yer verdi: "İlçemizin huzuru için gece gündüz çalışarak büyük bir özveri gösteren, yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde başta vatandaşlarımız olmak üzere toplumun tüm kesimi tarafından takdir edilen Emniyet Teşkilatımıza, en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Emniyet teşkilatımız, halk ile diyalog kurarak yürüttükleri güvenlik hizmetleri sayesinde güven duygusunun ilçede yerleşik hal almasında büyük bir rol oynamışlardır. Bu görevlerini, bundan böyle de milletinden aldığı güç ve destekle, başarıyla yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Başarılı çalışmalarının her zaman artarak devam etmesini diliyorum. 

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünde, zor ve zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızın gününü kutluyor, bir ömür boyu aile bireyleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler temenni ediyorum. Ayrıca bu önemli görevi yerine getirirlerken şehit olan aziz şehitlerimizi minnetle ve rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum."

Etiketler: yerköy   kaymakam   nevzat şengök   polis   hafta   mesaj  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki