Şengök, Okulları Denetledi

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü bakım ve onarım ekipleri tarafından yapılan, eski İstiklal İlkokulunda yapımı devam eden çalışmaları inceledi.
Yayınlanma tarihi: 03 Nisan 2015, Cuma günü, saat: 09:10

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Bağlarbaşı Mahallesinde bulunan eski İstiklal İlkokulunda yapımı devam eden bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Kaymakam Şengök, ilçede bakım onarıma ihtiyaç duyulan 1 okulda çalışma başlatıldığını söyledi. Kaymakam Şengök, Yozgat İl Milli Eğitim bünyesinde ağırlıklı olarak okulların, onarım, bakım tamir işlerinde çalışan Acil Onarım Ekibi’nin güzel işler çıkardığını belirterek,” Ekip ilçemizde bulunan eski İstiklal ilkokulunda bakım ve onarım çalışmalarına başladı. İhale kapsamına giren onarımlar haricinde kalan elektrik, su ve duvar işçiliği gerektiren işleri yapan 16 kişilik ekip okulu tamamlaması ile birlikte bu okulumuz Şehit Şaban Karadoğan ortaokulumuza tahsis edilecektir” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, eski İstiklal İlkokulunun bakım ve onarımı tamamlandıktan sonra Şehit Şaban Karadoğan ortaokuluna tahsis edileceğini, Şehit Şaban Karadoğan ortaokulunun şuan ki mevcut yerinin ise İmam Hatip Orta Okulu ve Lisesine tahsis edileceğini söyledi.

Etiketler: yerköy   kaymakam   nevzat şengök   okul   inşaat   denetim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki