Şengök, öğrencilere oyuncak dağıttı

Yerköy’de Anasınıfı öğrencilerine Yerköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından oyuncak dağıtıldı.
Yayınlanma tarihi: 14 Nisan 2015, Salı günü, saat: 11:04

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) kanalıyla temin edilen oyuncak dağıtım programında okul öncesi öğrencilere oyuncaklar vererek çocuklarla yakından ilgilendi.

Eğitime daima destek verdiklerini ve belirlenen ihtiyaçların giderilmesini temin etmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Kaymakam Şengök, gelecek nesillerin iyi yetişmesi için eğitim ve öğretim ortamlarının daha iyi donanımlara kavuşması adına bir takım desteklerde bulunduklarını söyledi.

Şengök, "Özellikle çok önemli olan okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak ve sağlam bir temel oluşturmak için eğitim yuvalarımıza okul malzemeleri ve oyuncaklar dağıttık" dedi.

Program kapsamında ilçede bulunan toplam 18 okula 14 bin Tl. tutarında oyuncak dağıtımının yapıldığını belirten Kaymakam Şengök, Ümit ediyoruz Ki öğrencilerimiz bu oyuncaklar sayesinde daha da çok başarı gösterirler” dedi.

Programa Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Yerköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYDV) yetkilileri katıldı.
Haber: Orhan Ekinci

Etiketler: yerköy   kaymakam   nevzat şengök   ana   sınıf   öğrenci   oyuncak  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki