Şengök; Başarılı öğrencilerimiz bizleri gururlandırıyor

Yerköy Hüseyin Erbaş İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Osman Bağcı, Öğretmen ve Öğrencileri İlk olarak Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök’ü ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 06 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 20:13

Anadolu İmam Hatip Liseleri arası düzenlenen “Arapça Metin Canlandırma” yarışmasında İl Birincisi, “Arapça Şiir okuma” yarışmasında ise İl üçüncülüğü elde eden Yerköy Hüseyin Erbaş Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri, Okul Müdürü Osman Bağcı ve Sınıf Öğretmenleri Kaymakam Nevzat Şengök ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Başarılı Öğrencileri kutlayan Kaymakam Şengök; Bu tür yarışmalar İmam Hatip Öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini sergilediği güzel bir etkinlik. Öğrencilerimizin başarısı İlçemizin başarısıdır. Başarılı öğrencilerin yetişmesinde Öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir. Başarı arttıkça bu başarı İlçemizle birlikte, İlimize ve Ülkemize yansıyacaktır. Yerköy Hüseyin Erbaş Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Osman Bağcı, Öğretmen ve Arapça Metin Canlandırma yarışmasında birincillik elde eden öğrencilerden Yusuf Şahin, İbrahim Acer, Hasan Yalçınkaya, Musa İnaç ve Şiir Okuma yarışmasında İl Üçüncüsü olan Melike Ahsen Demir’i başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah bu başarı Bölge yarışmalarında da devam eder ve Okulumuz İlçemize Birincilikle döner” dedi.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET YAVUZ’U ZİYARET ETTİLER
Daha sonra Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz’u makamında ziyaret eden Yerköy Hüseyin Erbaş İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Osman Bağcı, Öğretmen ve Öğrencileri burada bir süre sohbet etti.

Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, “Okulumuzun başarısını duyduğumuzda bir kez daha gururlandık. İnşallah bu başarımız Giresun’da yapılacak olan Bölge birinciliği yarışmasında da devam eder ve ^başarı seviyemiz bir kat daha artar.” İfadelerini kullandı.

Yerköy Hüseyin Erbaş İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Osman Bağcı, Başarı elde eden öğrencilerin oldukça azim ve sabırla hazırlanarak bu başarıyı elde ettiklerini, öğrencilerinin diğer derslerde de başarılı olduklarının altını çizerek amaçlarının Bölge Birinciliği yarışmasında Birinciliği kimseye bırakmamak olduğunu söyledi.

yerköyhabergazetesi

Etiketler: yerköy   yozgat   kaymakam   nevzat şengök   imam   hatip   yarışma  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki