Şener, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Tuncay Şener, Yozgat’ta atanmışlar ile seçilmişler arasındaki farkı ortaya koyacaklarını belirterek, kapılarının ve gönüllerinin her zaman açık olacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 05 Mart 2015, Perşembe günü, saat: 09:04

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Av. Tuncay Şener, Desti Restaurant’ta mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sohbet şeklinde geçen toplantıda, milletvekili aday adayı Şener, amaçlarının vekil olmak değil hizmet etmek olduğunu söyledi. Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Milletvekili aday adayı Şener, merkez, ilçe ve beldelerdeki muhtarlarla sürekli diyalog halinde olacağını belirtti.  Şener, halkın bire bir taleplerini en kolay öğrencileri makamın muhtarlık olduğunu söyledi. Yozgat merkez, ilçe ve beldelerdeki mahalle muhtarlarıyla sık sık istişare edeceğini belirten Şener, “Halkın dertlerini yakından bilmesi nedeniyle, muhtarlarımız bizim için önemli rehberlerdir. Göreve gelmemiz durumunda muhtarlarımızla irtibatımız daha da yoğunlaşacak. Halktan bire bir talepleri almamızın yanında, zaman zaman muhtarlarımızdan genel anlamda istekleri öğreneceğiz” dedi.

MUHTARLARLA İSTİŞARE ETTİ
AK Parti’den 25’inci dönem milletvekili aday adayı olan Tuncay Şener, “Muhtarlarımızla iletişimimiz asla kopmayacak. Çünkü onlar, vatandaşın hangi konularda sıkıntı yaşadığını ve beklentilerini çok iyi biliyorlar. Bu noktada muhtarlarımız bizim için çok önemli bir rehber olacak” diye konuştu.  “Göreve geldiğimizde telefonlarımız sürekli açık olacak” diyen Şener, şöyle devam etti: “Vatandaş, sivil toplum ve kamu adına görev yapan kurumlarda yer alanlar seçilmişlerle sürekli irtibat halinde olmak istiyor.  Öncelikle Cenabı Allah, sonrasında da partimiz ve halkımız bizi göre getirirse, irtibatımız kopmayacak. Bizimle iletişim kurmak isteyenlere telefonumuz da, kapımız da, gönlümüz de hep açık olacak"

Etiketler: tuncay şener   ak parti   milletvekili   aday  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki