'Sen Kimsin' Tiyatro Oyunu Sahnelendi

Bozok Üniversitesi, Medeniyet ve Kültür Topluluğu tarafından “ Sen Kimsin” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Yayınlanma tarihi: 11 Aralık 2015, Cuma günü, saat: 09:25

Bozok Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, Medeniyet ve Kültür Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Recep Temel, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümriye Demirel, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Medeniyet ve Kültür Topluluğu Başkanı Ömer Furkan Akbulut, topluluk olarak sosyal ve kültürel anlamda bir çok etkinlik düzenlediklerinin altını çizerek desteklerinden dolayı üniversite yönetimine teşekkür etti. 

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse  ise, üniversitemiz bünyesinde bulunan öğrenci toplulukların  düzenledikleri programları önemsediklerini belirterek; “Bu tür programlar düşünce seyrimizi, ufuk turumuzu, birlik ruhumuzu, mana serüvenimizi  bilgelik yolculuğumuzu  katmerleştirip bir anlam haritasına büründürmektedir.” ifadelerini kullandı.

Sen Kimsin adlı tiyatro oyununda Peygamber Efendimizin doğumu ve örnek hayatı ile Türklerin Orta Asya’dan Anadolu’ya gelişi konuları ele alınarak anlatılmaya çalışıldı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki