Grandser Otel’de düzenlenen veda yemeğine Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Prof. Kadir Özköse, Prof. Dr. Şenol Akın, Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mesut Sipahi ve çok sayıda öğretim üyesi katıldı.

Rektör Karacabey yemek sonrası Prof. Dr. Selda Seçkin’e üniversitemize sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ederek bundan sonraki yaşantısında başarı diledi. Veda yemeğinde Rektör Karacabey, Üniversiteye sağladığı katkılardan dolayı Prof. Dr. Selda Seçkin’e teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti. 

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesine 2012 yılının Eylül ayında çok büyük bir heyecanla geldiğini belirten Prof. Dr. Selda Seçkin “Eylül 2012’de burada göreve başladım. Yozgat’a ve Bozok Üniversitesi’ne çok heyecanlı geldim. Uzun yıllar yöneticilik idarecilik görevi ve klinik şefliği yaptığım çok büyük bir hastaneden geldim. 18 yıllık Doçentim, buraya her şeye yeni baştan başlıyormuş gibi çok büyük heyecanla geldim ve burada çok severek çalıştım. Umarım görev yaptığım süre içerisinde katkıda bulunabilmişimdir. Sizlerle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduk.Burada yaşadığımız güzel anıları kalbimizde götürüyoruz. Rektör hocama teşekkür ediyorum. Birlikte çalışmaktan büyük bir onur duydum.

Üniversitemize ve fakülteye bir nebze dahi katkım olduysa çok mutlu olurum. Bundan sonra Ankaralıyım ama yarı da Yozgatlıyım. Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi denildiğinde, bir yerde bir şey duyduğumda her zaman çok heyecanlanacağım. Hepinizi kalbimde götürüyorum, kalbimin büyük kısmı da burada kalıyor. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.  

Rektör Karacabey yaptığı teşekkür konuşmasında; “Selda hocayı tanıdığım ilk andan itibaren duruşu, hanımefendi tavrı ve mesleğine olan aşkı ile tanıdım. Gönlümün arzu ettiği kadar uzun olmasa da birlikte çok verimli ve çok huzurlu çalıştık. Sizin huzurunuzda kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten idarede samimi, dürüst, çalışkan bir arkadaşla huzurlu bir çalışma ortamını paylaşmanın yanında çok iyi bir insan, çok iyi bir dost olduğunu gördüm. Selda hocamıza emeklilik hayatında sağlıklı, huzurlu ve gönlünün arzu ettiği güzellikte geçecek bir ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.