Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkacağız

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, 25 Temmuz’da PKK terör örgütü üyeleri tarafından Diyarbakır’ın Lice ilçesinde şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 10 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 09:11

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, ilk olarak Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak’ı, Yozgat Şehitliğindeki kabrini ziyaret ederek dua etti. Daha şehidin Eskipazar Mahallesindeki baba ocağını ziyaret eden Coşkun, eşi Dilek Koçak, oğlu Enes Koçak ve yakınlarına başsağlığı diledi. Şehit Uzman Çavuş Mehmet Koçak’ın terörle mücadelede kahramanca şehit olduğunu ve şehitlik mertebesinin yeryüzündeki en yüce mertebelerden bir tanesi olduğunu belirterek, “Şehit Mehmet Koçak kardeşimiz çok önemli bir mertebe ile bu dünyadan gitti. Şehitlik herkese nasip olmayacak bir mertebe. Kutsal bir rütbedir. Geride bıraktığı ailesi ise özel bir ailedir. İnşallah şehidimiz hesap günü ailesi ile birlikte en yakınlarından 70 kişinin cennetine şefaat edecek. Bu hakikatle görevini başarıyla yerine getirirken şehit olan Mehmet kardeşimiz ve tüm şehitlerimize çok şey borçluyuz. İnşallah bizler de şehitlerimizin şefaatine nail oluruz” dedi.

Coşkun, şehit ailesine, “Bizler sizlerin emrindeyiz. Şehidimizin emaneti emanetimiz. Sizler için ne yapsak azdır. Ancak şunu bilin ki bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Sizler bize, milletimize şehidimizin emanetisiniz. En küçük probleminizde, ihtiyacınızda yanınızda olmaya söz veriyoruz” diye konuştu.

Şehidin ağabeyi Satılmış Koçak da ziyareti ve duyarlılığından dolayı Coşkun’a teşekkür ederek, “Allah razı olsun, bu gün bizi ziyaret edip, varlığınız ile destek oldunuz. Bizler şehidimizin hatırasını yaşatmak, onu en iyi şekilde temsil etmek için yaşayacağız” dedi.

Etiketler: osman çoşkun   mehmet koçak   şehit   taziye   ziyaret  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki